Klub Kombinator -cofnijmy się w czasie

thumb_IMG_0507_1024

Jest takie miejsce w Nowej Hucie. Miejsce klimatyczne z pasującą do tej dzielnicy nazwą KLUB KOMBINATOR. W środku osiedla Szkolnego, w budynku, gdzie znajduje się również Teatr Łaźnia Nowa (osobom spoza Huty polecam dobrze przestudiować mapę, łatwo się zgubić). Przed klubokawiarnią znajduje się ogródek złożony z modnych wciąż palet zamiast krzeseł.

thumb_IMG_0516_1024
Chcemy wejść do środka, ale napotykamy przeszkodę, i nie jest to zakaz wejścia z psem – problemem okazują się schody kratowe (takie dziurawe), na których Pyniek łap za nic nie postawi…
No to hop na rączki i idziemy dalej. A w środku klimat niezwykły – socrealistyczny wystrój, meble, które pamiętamy z mieszkań swoich babć. Super.

thumb_IMG_0513_1024 thumb_IMG_0509_1024 thumb_IMG_0512_1024

Od razu na wejściu słyszymy, że z psem nie ma w ogóle problemu, miła pani barmanka klepie zadowolonego Pynia po żeberkach. Dostajemy miseczkę z wodą i siadamy przy drzwiach z kawą. Jesteśmy jedynymi klientami w środku, chociaż na zewnątrz po chwili pojawia się rodzina z głośno szczekającym yorkiem. Pyniek jednak nie reaguje – widać, że dobrze poczuł się w klimacie dawnych lat i rozłożył się pod stołem w naszych nogach.

thumb_IMG_0515_1024
Do Kombinatora wrócimy, niestety tylko na piwo lub kawę, bo zjeść tu nic nie można. Ale lubią pieski. I lubią też w letniej miejscówce Kombinatora,Zalew Sztuki nad zalewem nowohuckim, gdzie odbywają się różne imprezy. My z pewnością wybierzemy się jeszcze w sierpniu.

thumb_IMG_0518_1024

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s